ATVĒRTĀS SPĒLES

Laipni lūdzam uz airsofta atvērtu kopspēli! Mums ir lieliskas ziņas visiem šīs aizraujošās un kolektīvās aktivitātes cienītājiem. Mēs regulāri organizējam atvertas airsoft spēles reizi divās nedēļās un tās notiek svētdienās.

Mūsu airsoft spēles ir izstrādātas, lai sniegtu unikālu pieredzi un iespēju satikt domubiedrus. Jūs gaida aizraujoši, adrenalīna un taktisku izaicinājumu pilni scenāriji. Aicinām gan iesācējus, gan pieredzējušus spēlētājus – mums ir vieta ikvienam.

Mūsu airsoft spēļu vieta ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu jums interesantākos un daudzveidīgākos kaujas laukus. Mēs cenšamies radīt atmosfēru, kas iegremdē jūs taktisko operāciju pasaulē un sniedz iespēju parādīt savas līderības un stratēģiskās prasmes.

Kad esat pievienojies mūsu airsoft spēlei, varat izbaudīt dažādus spēles režīmus, piemēram, karoga ieturēšanu, komandu cīņas un slepenas darbības. Mēs arī nodrošinām visus spēlētājus ar visu nepieciešamo aprīkojumu un aizsardzību, lai spēlētu droši.

Mūsu profesionālo instruktoru komanda vienmēr ir gatava palīdzēt iesācējiem un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Mēs cenšamies radīt draudzīgu un jautru atmosfēru, kurā ikviens var izbaudīt airsoft spēli un attīstīt savas prasmes.

Lai uzzinātu par gaidāmajām airsoft spēlēm un reģistrētos, vienkārši iepazīstieties ar mūsu grafiku un aizpildiet reģistrācijas veidlapu mūsu vietnē.

Kā arī visas jaunās ziņas visatrāk publicējas mūsu Facebook lapa - Aktīvas Atpūtas Parks "Jugland" | Riga | Facebook

Nepalaidiet garām iespēju ienirt aizraujošajā airsoft spēļu pasaulē! Pievienojieties mums ik pēc divām nedēļām svētdienās un izbaudiet īstu adrenalīnu.