LĀZERTAGS-LĀZERA PEINTBOLS. PIEDĀVĀJUMS, APRAKSTS, CENAS.

LĀZERTAGS ĀRA LAUKUMOS

Piedāvājam pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem un kolēģiem svaigā gaisā, spēlējot jaunu spēli āra laukumos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas - lāzera ieročus, pašā lielākajā un interesantākajā peintbola parkā Baltijā „Jugland”. Labākie speciāli būvēti spēlēm tematiskie laukumi, piemēram, pilsētiņa Mežonīgo Rietumu stilā ar divstāvīgām būvēm kā Vesternos ar Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām vai militāra bāzē ar torņiem, nocietinājumiem un kara tehniku un, protams, arī slavēna Omahas pludmale - amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija - īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi. Un tas viss tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas centrālās stacijas!

Spēlēs tiek izmantots jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums Lasertaglsd.com . Galvenā atšķirība starp citu ražotāju iekārtām, kas arī ir galvenā priekšrocība, ir datu pārraide starp ierīci (tageri) un bāzi (serveri), kas darbojas caur radiokanālu tiešsaistes režīmā, nevis caur Bluetooth tehnoloģiju, turklāt rādiusā līdz 2 km. Tas ļauj ne tikai saņemt spēļu statistiku reālajā laikā vai veikt programēšanu un iestatījumu jebkurā laikā, nevis pēc spēles, bet arī palielina virkni ar patīkamu un lietderīgu funkciju, kā piemēram, audio atgriezenisko saiti pie trāpījuma, kurā jūs vienmēr zināsiet, ka trāpījāt pretiniekam.

Visi tageri (lāzertag ieroči) aprīkoti ar atsitiena imitācijas blokiem un LCD displejiem ar spēles informāciju (munīciju un “dzīvību” skaitu). Optimālais šaušanas attālums ir 130-160 metri, maksimālais līdz 300 metriem ideālos laika apstākļos. Visiem ieročiem ir kolimatora tēmēkļi, lai būtu vieglāk trāpīt mērķī.

IZMAKSAS

Īpašs rudens/ziemas piedāvājums - bezmaksas siltas mājiņas svinībām grupām virs 10 spēlētājiem, kur varēsiet uzklāt galdu svētku mielastam!

Cenas Lāzertags (lāzera peintbols)

- 1 stundas spēle – 12,00 € no spēlētāja;

- 2 stundu spēle - 18,00 € no spēlētāja;

Ja pasūtot 1 stundas spēli, pirmo stundu nospēlējot gribēsies spēlēt ilgāk - var piemaksāt 7 € par nākamo stundu vienam spēlētājam.

- katra nākamā stunda 7 € no spēlētāja;

- lielām grupām – atlaides, piezvaniet, sarunāsim 😉

Pagarināt spēli ir iespējams tikai tad, ja tajā laikā nav citas rezervācijas. Iepriekšēja rezervācija - prioritāte.

Spēles tiek rīkotas grupām no 4 līdz 36 spēlētājiem.

PIEDĀVĀJUMĀ IETILPST:

- Lāzertaga aprīkojuma īre: lāzera peintbola ierocis – automāts LSD EXTERMINATOR + galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai

- Pasākuma vadītāja (tiesneša-instruktora) pakalpojumi spēles laikā

- Spēļu laukumu, papildus atribūtu un elektronisku ierīču izmantošana ( kontroles punkti, karogi, mīnas, u.c.) dažādām misijām

- Spēles statistika (cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts..), iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus

- Iespēja apmesties atsevišķi ar savu kompāniju zem nojumes

Lūgums ierasties uz rezervēto pasākumu 20-25 minūtes agrāk, lai saņemtu ekipējumu, noklausītos drošības instruktāžu un sākt spēli noteiktājā laikā. Kavēšanas gadījumā spēles laiks netiek pārcelts vai bīdīts.

Iespējāms izvēlēties anturāžas modeļu tagerus – automātus „Kalašņikov” LCT AKS74U Steel vai triecienšautenes Heckler & Koch LSD G36C. Šajā gadījumā būs jāpiemaksā + 5 € stundā par spēlētāju.

Kā arī mēs piedāvājam kamuflāžas kombinezonus, cena 3.00Eur/gab.

Spēļu pieraksts pa tālr. 27 82 1000.

Lazertags vai lāzera peintbols - jauns veids aktīvai atpūtai, aizraujoša komandas spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, un tas ir pilnīgi droši. Lāzertags interesants un pieejams visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sapulcējās, piemēram, tādā veidā lai atzīmētu kāda dzimšanas dienu. To patiks spēlēt Jūsu maigajām draudzenēm un bērniem. Mūsu instruktori palīdzēs ātri saprast un apgūt spēli.

Lāzertag - tā ir iespēja izrauties no realitātes un iekļūt fantastikā, būt īstam karavīram, sajust adrenalīnu, izdzīvot reālu kauju.

Šī augsto tehnoloģiju spēles būtība ir trāpīt ienaidniekam ar infrasarkano staru. Kad pistole izšauj, tā izdala šāviena skaņu un imitē mazu triecienu (atdevi), vienlaikus nosūtot infrasarkano staru, lai "sakautu" ienaidnieku. Trāpījumu fiksē elektronika. Šāviena attālums līdz 250 metriem. Lietus un vējš šāvieniem nerada traucējumus. Spēlētājam var būt viena vai vairākas dzīvības.

Tas ir atkarīgs no spēles scenārija un iestatījumiem tās aprīkojumā. Attiecīgi, ja spēlētājs ir iztērējis visas dzīvības, aprīkojums izslēdzas, un viņam ir nepieciešams meklēt vietu, kur tās papildināt, vai iziet no kaujas laukuma - pamatojoties spēles noteikumiem. Papildus dzīvību skaitam un munīcijai, jūs varat pielāgot šaušanas ātrumu, nodarījuma kaitējumu, diapazonu, un daudz ko citu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto - spēle būs īpaši interesanta videospēļu cienītājiem - tā ir iespēja pārcelt virtuālo datora spēli faktiskajā realitātē. Tikai šī izklaide būs daudz vairāk noderīga veselībai - stundu vai divas fiziskās aktivitātes dos labumu ikvienam.



Kopumā, lāzertag ir līdzīgs jau labi zināmajam peintbolam, bet šajā gadījumā ir vairākas priekšrocības, piemēram:

• spēle tiek spēlēta bez fiziska kontakta, kas ļauj spēlēt ne tikai vīriešiem, bet sievietēm un bērniem, nebaidoties no sāpēm un zilumiem

• augsts šaušanas diapazons (līdz 250 m) un nekādas vēja ietekmes

• precīzs trāpījums ienaidniekam - viņam pēc sakāves nestrādā pistole un sāk mirdzēt galvas saites sensori

• nav ierobežots uzlādes skaits

• var spēlēt jebkurā ērtā apģērbā, nav nepieciešams izmantot speciālu apģērbu, ķiveres, maskas utt.

Izbraukuma spēle Instruktora izbraukums ar aprīkojumu (Rīgā un Rīgas rajonā) spēles organizēšanai (pasākums, korporatīvs utt.), apmaksa pēc iepriekš minētajaām cenām + 10 eiro.

Peintbola Parks Jugland: -12 laukumi 10ha plašā teritorijā

-lieliska infrastruktūra: siltas un plašas ģērbtuves, tualetes, dušas, bufete, skapīši mantu glabāšanai, autostāvieta

-siltas telpas dažādu svētku svinēšanai (dzimšanas dienām, vecpuišu ballītēm, koorporatīvajiem pasākumiem..)

-gada tumšajā laikā teritorija, kā arī divi spēļu laukumi tiek apgaismoti

-draudzīgs personāls ar 20 gadu pieredzi šajā jomā

-5 vietas piknikam ar nojumi un grilu upes krastā

-viesu nams ar krievu pirti, kamīnzāli, lielu grilu ar restēm zem nojumes pašā upes krastā

-lielisks serviss un ļoti saprātīgas cenas

-Un pats galvenais, ir lieliska iespēja aktīvi pavadīt dienu draugu kompānijā, ar kolēģiem, klasesbiedriem vai kursabiedriem, uzspēlēt azartisku spēli un pēc tam pasēdēt pie kamīna, nopērties pirtiņā skaistā koka guļbaļķu mājā pašā upes krastā, neizbraucot tālu prom no pilsētas.