LĀZERTAGS

Jauns veids aktīvai atpūtai, aizraujoša komandas spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, un tas ir pilnīgi droši. Lāzertags ir interesants un pieejams visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Lāzertags - tā ir iespēja izrauties no realitātes un iekļūt fantastikā, būt īstam karavīram, sajust adrenalīnu, izdzīvot reālu kauju.

Šī augsto tehnoloģiju spēles būtība ir trāpīt ienaidniekam ar infrasarkano staru. Kad pistole izšauj, tā izdala šāviena skaņu un imitē mazu triecienu (atdevi), vienlaikus nosūtot infrasarkano staru, lai "sakautu" ienaidnieku. Trāpījumu fiksē elektronika. Šāviena attālums līdz 250 metriem. Lietus un vējš šāvieniem nerada traucējumus. Spēlētājam var būt viena vai vairākas dzīvības.

Tas ir atkarīgs no spēles scenārija un iestatījumiem tās aprīkojumā. Attiecīgi, ja spēlētājs ir iztērējis visas dzīvības, aprīkojums izslēdzas, un viņam ir nepieciešams meklēt vietu, kur tās papildināt, vai iziet no kaujas laukuma - pamatojoties spēles noteikumiem. Papildus dzīvību skaitam un munīcijai, Jūs varat pielāgot šaušanas ātrumu, nodarījuma kaitējumu, diapazonu, un daudz ko citu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto - spēle būs īpaši interesanta videospēļu cienītājiem - tā ir iespēja pārcelt virtuālo datora spēli faktiskajā realitātē. Tikai šī izklaide būs daudz vairāk noderīga veselībai - stundu vai divas fiziskās aktivitātes dos labumu ikvienam.

Kopumā, lāzertags ir līdzīgs jau labi zināmajam peintbolam, bet šajā gadījumā ir vairākas priekšrocības, piemēram:

• spēle tiek spēlēta bez fiziska kontakta, kas ļauj spēlēt ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm un bērniem, nebaidoties no sāpēm un zilumiem

• augsts šaušanas diapazons (līdz 250 m) un nekādas vēja ietekmes

• precīzs trāpījums ienaidniekam - viņam pēc sakāves nestrādā pistole un sāk mirdzēt galvas saites sensori

• nav ierobežots uzlādes skaits

• var spēlēt jebkurā ērtā apģērbā, nav nepieciešams izmantot speciālu apģērbu, ķiveres, maskas utt.

Piedāvājumā ietilpst:

- Lāzertaga aprīkojuma īre: lāzera peintbola ierocis – automāts LSD EXTERMINATOR + galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai

- Pasākuma vadītāja (tiesneša-instruktora) pakalpojumi spēles laikā

- Spēļu laukumu, papildus atribūtu un elektronisku ierīču izmantošana ( kontroles punkti, karogi, mīnas, u.c.) dažādām misijām

- Spēles statistika (cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts..), iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus

- Iespēja apmesties atsevišķi ar savu kompāniju zem nojumes

Lūgums ierasties uz rezervēto pasākumu 20-25 minūtes agrāk, lai saņemtu ekipējumu, noklausītos drošības instruktāžu un sākt spēli noteiktājā laikā. Kavēšanas gadījumā spēles laiks netiek pārcelts vai bīdīts.

Kā arī mēs piedāvājam kamuflāžas kombinezonus, cena 5.00Eur/gab.

Spēles rezevācijai tālr. +371 27 82 1000.IZMAKSAS

Lāzertags (lāzera peintbols) iepriekš rezervējot:

- 1 stundas spēle – 13,00 € no spēlētāja;

- 2 stundu spēle - 19,00 € no spēlētāja;

Ja pasūtot 1 stundas spēli, pirmo stundu nospēlējot gribēsies spēlēt ilgāk - var piemaksāt 8 € par nākamo stundu vienam spēlētājam.

Pagarināt spēli ir iespējams tikai tad, ja tajā laikā nav citas rezervācijas. Iepriekšēja rezervācija - prioritāte.

Spēles tiek rīkotas grupām no 4 līdz 36 spēlētājiem.

Pasākuma minimālā summa - 80€.


Izbraukuma spēle - Instruktora izbraukums ar aprīkojumu (Rīgā un Rīgas rajonā) spēles organizēšanai (pasākums, korporatīvs utt.), apmaksa pēc iepriekš minētajaām cenām + 10 eiro.