ZIEMAS PEINTBOLS

Ziemas piedāvājums! Ziemas komplekts tikai 20€ ar 300 ziemas bumbiņam un kombinezonu + bezmaksas 3 st. silta atpūtas mājiņa kompānijai 10+ spēlētājiem! 2-3h spēle

Darba dienās līdz plks. 17:00 Ziemas komplektiem - 20% atlaide!

Esam gatavi sezonas vēsākajam laika periodam un varam nodrošināt kvalitatīvas peintbola, lāzertaga vai airsofta spēlēs ārā, brīvā dabā, ievērojot visus epidemioloģiskos standartus saskaņā ar likumu.

- Tumšajam dienas laikam ir 2 labi apgaismoti spēļu laukumi!

- Siltas mājiņas kompānijam/svinībām, siltas ģērbtuves, nojumes un ugunskura vietas!

- Speciālās ziemas peintbola lodītes un aprkojums!

- Pēc aktīvās atpūtas pirtiņa un karstais kubls!

- Ēdināšanas pakalpojumi ar piegādi!

Tikai pašas spēles, peintbola kaujas, notiek ārā, visu atlikušo laiku (pauzes starp spēlēm utt.) jūs varat uzturēties siltās ģērbtuvēs, reģistratūrā, svinbu telpās pie ugunskura.
.
Tā ir lieliska iespēja interesanti pavadīt laiku, šajā aukstajā vai lietainajā gadalaikā, draugu, kolēģu vai kursabiedru kompānijā (arī veselībai nenāks par sliktu). Un, protams, šī ideja ir lieliska, lai noorganizētu korporatīvos vai kolektīvos pasākumus, draugu tikšanos, dzimšanas dienas vai sarīkotu bērniem svētkus utt.
.
Peintbols – spēle, ko var spēlēt visu sezonu. Tāpēc neliedziet sev tādu prieku, kā uzspēlēt peintbolu ziemā, paskriet un pašaudīties svaigā ziemas gaisā! Bet pēc tam pasēdēt pie kamīna vai nopērties īstā pirtiņā msu viesu mājā!

Neuztraucieties – auksti nebūs! Peintbola kamuflāžas kombinezonu velkam uz Jūsu apģērba, tāpēc, pirmkārt, Jums nebūs auksti, otkārt – pie trāpījuma ar peintbola bumbiņu, Jūs to gandrīz nejutīsiet!

Kā vienmēr, Jūs gaida pieredzējuši un laipni instruktori, asas izjūtas, neaizmirstama atpūta pie dabas un lielisks noskaņojums. Mēs strādājam visu gadu – ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos!