Īpašs ziemas piedāvājums - Bezmaksas Atpūtas un Svinību Namiņš. пейнтбол в Риге, peintbols Rīgā, paintball in Riga, лазертаг в Риге, lāzertags Rīgā, lasertag in Riga. Īpašs ziemas piedāvājums - Bezmaksas Atpūtas un Svinību Namiņš.

 

Īpašs ziemas piedāvājums - Bezmaksas Atpūtas un Svinību Namiņš grupām virs 10 spēlētājiem peintbola, lāzertaga, vai airsofta pasākumiem viss lielākā un interesentākā Peintbola Parkā Baltijā – Jugland. Kā arī Viesu Nama (ar pirti) īrei 20% atlaide.

 Ziemas piedāvājums

 

Atpūtas un Svinību Namiņš - mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu. 

Telpu skaits ierobežots, priekšroka tam, kas agrāk pieteiksies.