Pirts, viesu nams. пейнтбол в Риге, peintbols Rīgā, paintball in Riga, лазертаг в Риге, lāzertags Rīgā, lasertag in Riga. Viesu nams būvēts no īstiem baļķiem un veidots kā guļbūve. Mājīga kamīnzāle, pirts, kas kurināma ar malku, duša un tualete, 2 atpūtas istabas..

JUGLAND VIESU NAMS un PIRTS

JUGLAND VIESU NAMS un PIRTS

Guļbaļķu 2-stāvu viesu nams ar kamīnzāli, krievu pirti ar malkas apkuri un terasi ļoti skaistā vietā, ārpus pilsētas- netālu no Rīgas (25 min. braucienā no centra), Mazās Juglas upes krastā.

Viesu nams ir guļbūve ar kopējo platību - 90 m2, kas lieliski der atpūtai ģimenes lokā, gan pasākuma rīkošanai,  gan pasēdēšanai pie galda līdz 20 cilvēku grupai. Pirmajā stāvā ir mājīga kamīnzāle, krievu pirts, kas kurināma ar malku, duša, tualete, neliela virtuve, TV un terase pašā upes krastā. Uz terases izvietots galds ar krēsliem un burbuļa kubls/baļļa ar karsto ūdeni, burbuļiem, led apgaismojumu, glāžu turētājiem,  kurā var ērti sasēsties 6-8 cilvēki. Kubla iekšpuses apdare ir stiklašķiedra. Pēc katras lietošanas kubls tiek iztukšots, mazgāts un dezinficēts. No terases ir kāpnes līdz upei. Otrajā stāvā atrodas 2 atpūtas istabas (7 gultasvietas + 3 papildus). Viesu nama teritoriju nožogo  žogs. Teritorijā atrodas liela nojume ar galdu lielākam svinībām svaigā gaisā, grils, ugunskura vieta un neliels bērnu laukums ar šūpolēm, novuss, futbola laukums ar vārtiem, badmintons. Iespējams pazvejot Mazajā Juglā foreles.

Ja pāriesiet pāri tiltiņam otrajā Mazās Juglas krastā, tiksiet aktīvās izklaides parkā Jugland, kur var uzspēlēt peintbolu, lāzertagu vai airsoftu.
Brauciet pie mums, atpūšaties no pilsētas saspringtās gaisotnes svaigā gaisā, brīvā dabā pie mazās Juglas upes. Laikā, kad daudzi sēž karantīnā, pašizolācijā dzīvokļos, mēs piedāvājam izbaudīt netraucētu mieru tikai jūsu kompānijā neraizējoties ne par neko, aizmirstot kaut uz brīdi situāciju, kas norisinās pasaulē.

Viesu nama īre(iebraukšana no plkst. 15:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00):

Pirmdiena-Ceturtdiena

Vienai ģimenei (2 pieaugušajiem ar vai bez bērniem) -  85€

Līdz 5 cilv. - 145€

Kompānija līdz 10 cilv. - 230

Līdz 15 cilv. - 300

Lielākām kompānijām  - pēc vienošanas

Nedēļas nogale (Piektdienas vakars+sestdiena+svētdiena) un Svētku dienas

Vienai ģimenei (2 pieaugušajiem ar vai bez bērniem) -  115€

Līdz 5 cilv. - 160€

Kompānija līdz 10 cilv. - 280

Līdz 15 cilv. - 380

Lielākām kompānijām  - pēc vienošanas

 * Lūdzam Jūs informēt par agrāku iebraukšanu vai vēlāku izbraukšanu piesakot rezervāciju. Jūsu lūgums tiks akceptēts, ņemot vērā mūsu iespējas (iespējamas papildus izmaksas).

 

 Cenā iekļauts:  Cenā ir iekļauta gultas veļa 7 personām un malka viesu nama apkurei/kamīnam.

 Papildus gultas veļu, malku ugunskuram un kokogles grilam var iegādāties par papildus maksu vai  jāņem līdzi savas.

 Pirts telpas kurināšana +30€

 

Drošības nauda 100 €, kuru saņemsiet atpakaļ  ja viesu nams tiks atgriezts kārtībā, nebūs bojāts inventārs, nebūs konstatēts,  ka telpās ir smēķēts. Ja konstatēts inventāra bojājums viesu namā ierodoties, lūgums par to uzreiz paziņot, lai izvairītos no pārpratumiem. Par bojājumiem, kas radušies apmeklētāja vainas dēļ, tiek ieturēta samaksa atbilstoši bojājuma apmēram.

 

Papildus piedāvājumi:

Kubls. Par papildus maksu var izīrēt lielisku, ērtu burbuļa kublu/baļļu ar karsto ūdeni, burbuļiem, led apgaismojumu, glāžu turētājiem, kurā var ērti sasēsties 6-8 cilvēki. Kubla iekšpuses apdare ir stiklašķiedra. Pēc katras lietošanas kubls tiek iztukšots, mazgāts un dezinficēts.

Pirmdiena-Ceturtdiena 50€, 80€ - 2 dienas.

Nedēļas nogale (Piektdienas vakars+sestdiena+svētdiena) un Svētku dienas 70€, 120€ - 2 dienas

 

Lūdzu zvaniet 09:00-18:00, lai par visu vienotos pa tālr.: +371 27821000

Kā nokļūt?

No Rīgas apvedceļa A4 posmā Ādaži - Salaspils pie Mazās Juglas upes nogriezties uz Ogres pusi  (Tīnuži) E22, nobraukt ~ 4,6 km un pēc tam pie zīmes „Aktīvas atpūtas parks JUGLAND” nogriezties pa kreisi un pabraukt 300 m uz priekšu. Jūs esat klāt!

Adrese: Salaspils lauku teritorija, "Citadele-1", LV-2121, Latvija

Koordinātes: 56°53'30.2"N 24°29'04.8"E

 
 

Papildus informācija un pieteikumi:

Tel. +371 27821000, 29163818

Kr. Valdemāra ielā 40, Rīga, LV-1010.

e-mail: office@paintball.lv

Fotogrāfijas