Pirts, viesu nams. пейнтбол в Риге, peintbols Rīgā, paintball in Riga, лазертаг в Риге, lāzertags Rīgā, lasertag in Riga. Viesu nams būvēts no īstiem baļķiem un veidots kā guļbūve. Mājīga kamīnzāle, pirts, kas kurināma ar malku, duša un tualete, 2 atpūtas istabas..

Pirts, viesu nams

Pirts, viesu nams

Viesu nams būvēts no īstiem baļķiem un veidots kā guļbūve. Pirmajā stāvā ir mājīga kamīnzāle, pirts, kas kurināma ar malku, duša un tualete. Otrajā stāvā 2 atpūtas istabas. Kopējā platība - 70 m2. Šāda platība ir optimāla, lai varētu sarīkot satikšanās ballītes, pasēdēšanu pie galda līdz 20 cilvēku grupai. Šis nams atrodas ļoti skaistā, vientuļā nostūrītī, bet tajā pašā laikā tuvu Rīgai, Mazās Juglas upes krastā. Viesu nama teritoriju norobežo pīts žogs, teritorijā ir bērnu laukums, liels galds zem nojumes, grils, ugunskura vieta, kas nodrošina omulīgu pasēdēšanu svaigā gaisā. 

Piknika vieta:

No 25.00 EUR līdz 30.00 EUR - liels galds ar soliem zem nojumes + grills. Tikai spēlējošajām grupām, spēles dienā līdz dienas beigām.

Lielās nojumes (pa kreisi no tiltiņa) Nr.1., Nr.2, Nr.3 - 30.00 EUR

Vidējās nojumes (pa labi no tiltiņa) Nr.4, Nr.5 - 25.00 EUR

Viesu nams ar pirti:

50.00EUR  - 2 stundas

10.00EUR  - katra nākamā stunda

100.00EUR  - 12 stundas

150.00EUR - 24 stundas

 

Papildus:   

gultas veļas kompl.– 4.00 EUR 
gultas veļa - 1.50 EUR/gb.
dvielis – 1.50 EUR/gb. 
pirtsslota - 3.00 EUR/gb. 

Cenas norādītas bez PVN.


Kā nokļūt?

No Rīgas apvedceļa, rajonā Ādaži - Salaspils pie Mazās Juglas upes nogriezties uz Ogres pusi,( Tīnuži) nobraukt ~ 4,6 km un pēc tam pie zīmes Peintbola Parks JUGLAND nogriezties pa kreisi.

Jūs esat klāt!

Papildus informācija un pieteikumi:

Tel. +371 67291400, +371 27821000

Kr. Valdemāra ielā 40, Rīga, LV-1010.

e-mail: office@paintball.lv

 

Atpūtas mājiņa spēlētāju kompānijām (pie spēļu laukumiem)
 
 Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu.

 Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos. Lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.

Namiņa īres cena saprātīga – tikai 40,00 EUR  – 3 stundas.
Katra nākamā stunda – 5,00 EUR .
 
Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

Cenas norādītas bez PVN.

Fotogrāfijas