Peintbols bērniem. пейнтбол в Риге, peintbols Rīgā, paintball in Riga, лазертаг в Риге, lāzertags Rīgā, lasertag in Riga. Peintbola parks kļuvis par populāru vietu, kur organizēt skolnieku sporta dienas, dzimšanas dienas vai lieliski atpūstos ar klasesbiedriem un draugiem..

Bērniem un skolniekiem

Bērniem un skolniekiem

Pēdējā laikā Peintbola Parks kļuvis par populāru vietu, kur organizēt skolnieku sporta dienas, dzimšanas dienas vai lieliski atpūstos ar klasesbiedriem un draugiem. Mēs piedāvājam lielisku programmu, kura paredzēta skolas vecuma spēlētājiem. Protams, pirmkārt mēs domājam par šo bērnu drošību, to nodrošina mūsu kvalificētais instruktors. Jaunie kareivji jau kopš pirmās minūtes, kad ierodas parkā, būs uzraudzīti un visa uzmanība vērsta viņiem.

Spēlētāji, kuri jaunāki par 12 gadiem var atrasties laukumā tikai vecāku uzraudzībā. Neviens pat nepamanīs cik ātri būs pagājusi spēles diena. Neaizmirstami iespaidi, azarts, piedzīvojums un sarunas tēma uz turpmāko nedēļu garantēta. Nepieciešams pieminēt, ka spēlētājiem skolniekiem mums ir īpaša cenu programma - ievērojami lētāk! Svētku turpinājumam piedāvājam papildus svinību galda uzklāšanu un cienastu.  Jūsu rīcībā piknika vietas pie upes ar galdiem zem nojumes, kur Jūs varat turpināt svinēt savus svētkus. Kā arī varat izīrēt viesu namu.