Peintbols. пейнтбол в Риге, peintbols Rīgā, paintball in Riga, лазертаг в Риге, lāzertags Rīgā, lasertag in Riga. Peintbols (no angļu valodas - bumbiņa ar krāsu) tā ir komandu spēle ar peintbola ieročiem, kuri darbojās ar saspiesto gaisu un šauj ar krāsu bumbiņām..

Peintbols

Peintbols

Peintbols – no angļu valodas – bumbiņa ar krāsu, tā ir komandu spēle ar peintbola „ieročiem” – markeri, kuri darbojās ar saspiesto gaisu un šauj ar krāsu bumbiņām.

Pie trāpījuma pretiniekam, bumbiņa pārplīst un atstāj krāsas pleķi. Spēlējot peintbolu ir jānēsā speciāla aizsargmaska, lai negūtu acs traumas. Lai masku spēles laikā neviens nenoņemtu, spēlētājiem līdzi seko un uzmana instruktors – tiesnesis. Lai nodrošinātu līdzjutēju, skatītāju drošību, visi spēļu laukumi ir norobežoti ar aizsargtīklu. Peintbola spēle ir daudz drošāka par futbolu vai kādu citu komandas spēli pie noteikuma, ka visi spēlētāji ievēro drošības tehnikas noteikumus. Peintbols ir ļoti populārs visā pasaulē starp visām vecuma grupām. Starp citu, skolas vecuma bērniem, tas ir mīļākais izklaides veids.