KORPORATĪVĀ ATPŪTA

Ideja korporatīva pasākuma pavadīšanai.

Piedāvājam pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar kolēģiem dabā neizbraucot tālu no Rīgas,, izklaidējoties azartiskā un aizraujoša spēlē - spēlējot peintbolu vai lāzera peintbolu (lāzertags) svaigā gaisā pašā lielākajā un interesantākajā peintbola parkā Baltijā „Jugland”, bet pēc tam pasēdēt pie kamīna un nopērties īstā pirtī vai uzrīkot pikniku pie upes Mazā Jugla.

Un tas viss tikai 30 min braucienā no Rīgas Centrālās stacijas!

Ja jūsu kolektīvā ne visiem patīk peintbols, tad mums ir lieliska alternatīva - lāzertags. Šī ir jaunās paaudzes augsto tehnoloģiju spēle, kur pretinieki nešauj viens uz otru ar krāsu bumbiņām, bet gan ar infrasarkano staru. Nav nekādu zilumu un krāsu plankumu, tikai pozitīvas emocijas un uztraukums! Lāzertag spēles ar prieku spēlē - gan vīrieši, gan sievietes, gan bērni!

Scenārijs varētu būt šāds.

Sākotnēji visi dalībnieki pulcējas Viesu namā - īsta guļbaļķu mājā pāšā upes Mazā Jugla krastā, kurā atrodas kamīnzāle, krievu pirts, istabas atpūtai. Varat uzklāt lielu galdu kamīnzālē, pēc tam kuri vēlas jautri pavadīt laiku ar atbalstītājiem dodas uz spēļu laukumiem. Pieņemšanā viņiem izsniegs visu nepieciešamo aprīkojumu un instruktors-tiesnesis izskaidros spēles noteikumus, un pavadīs grupu līdz spēles dienas beigām. Mēs garantējam ka neviens nenosals. Pirmkārt, spēles formāts pats ietver nepārtrauktu kustību. Otrkārt, ir pieejamas siltas telpas un ģērbtuves, kur var atpūsties starp cīņām. Treškārt, ir iespējams sasildīties pie liela kopēja ugunskura. Pēc spēles visi no jauna sanāk kopā viesu namā, lai turpinātu svētkus. Kuri vēlēsies varēs ieit īstā krievu pirtī. Blakus Viesu namam ir iespējams iekurt lielu ugunskuru un uzcept bārbekjū pie nojumes upes krastā.

Kā arī korporatīvā pasākuma laikā ir pieejams siltas telpas, kurās ir iespējams uzklāt galdu un apvienot ar spelēm. Papildus lielājām korporātīvājām grupām mēs varam piedāvāt anturāžas pusdienas no īstas kara lauku virtuves.

Peintbola Parks „Jugland’ – tas ir:

- 12 spēļu laukumi 10ha plašā teritorijā ar speciāli būvētiem spēlēm tematiskiem laukumiem, piemēram, pilsētiņa Mežonīgo Rietumu stilā ar divstāvīgām būvēm kā Vesternos ar Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām, vai militāra bāzē ar torņiem, nocietinājumiem un kara tehniku un, protams, arī slavēna Omahas pludmale - amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija - īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi

- lieliska infrastruktūra: siltas un plašas ģērbtuves, tualetes, dušas, bufete, skapīši mantu glabāšanai, autostāvieta - siltas telpas dažādu svētku svinēšanai (dzimšanas dienām, vecpuišu ballītēm, koorporatīvajiem pasākumiem..)

- gada tumšajā laikā teritorija, kā arī divi spēļu laukumi, tiek apgaismoti

- draudzīgs personāls ar 20 gadu pieredzi šajā jomā

- 5 vietas piknikam ar nojumi un grilu upes krastā

- viesu nams ar krievu pirti, kamīnzāli, lielu grilu ar restēm zem nojumes pašā upes krastā

- lielisks serviss un ļoti saprātīgas cenas

- un pats galvenais, ir lieliska iespēja aktīvi pavadīt dienu draugu kompānijā, ar kolēģiem, klasesbiedriem vai kursabiedriem, uzspēlēt azartisku spēli un pēc tam pasēdēt pie kamīna, nopērties pirtiņā skaistā koka guļbaļķu mājā pašā upes krastā, neizbraucot tālu prom no pilsētas. Būsim priecīgi organizēt Jums svētkus jebkurā gadalaikā un jebkurā nedēļas dienā. Vienkārši piezvaniet mums un mēs visu noorganizēsim.

Mūsu telefonu nr.: 27-82-1000 vai 67-291-400