JUGLAND KOPĪGĀS SPĒLES

Tradīcija - katru svētdienu no 12:00 līdz 15:00 notiek spēle, kas ir «kopīga» «atvērta» visiem un jebkuram dalībniekam. Tajā piedalīties tiek aicināti visi, neatkarīgi no vecuma, pieredzes un grupas lieluma.

Parasti uz «kopīgu» spēli atbrauc spēlētāji, kuri nevarēja savākt (draugus un biedrus) minimālo nepieciešamo spēlētāju daudzumu (6 spēlētaji), lai spēlētu atsevišķi, kā arī pastāvīgi spēlētāji ar savu aprīkojumu. Viņi ir tie, kam patīk spēlēt tādu pašu peintbola entuziastu starpā. Parasti, gada «siltā» laikā (aprīlis-oktobris) sapulcējas 20-50 spēlētāji. Ziemā spēlētāju daudzums ir nedaudz mazāks - 10-30. Ja sapulcējušos dalībnieku daudzums uz «kopīgu» spēli ļauj (vairāk kā 12 spēlētāji), un pēc pašu spēlētāju vēlmes, tad iesācēji spēlē atsevišķi no pieredzējušajiem spēlētājiem. Protams, pirms «kopīgās spēles» sākuma notiek instruktāža. Instruktors iepazīstina iesācējus ar noteikumiem. Un protams, visas spēles noris ar pieredzējušu tiesnešu-instruktoru piedalīšanos, kuri nodrošinās jums teicamu atpūtu, jautrību un drošību.

Dalībai «kopīgā spēlē» nav obligāti iepriekš jāpiereģistrējas vai jābrīdina organizatori. Vienkārši atbrauciet un iekļaujieties spēlē.