bērniem UN skolēniem

Pēdējā laikā aktīvās atpūtas parks kļuvis par populāru vietu, kur organizēt skolnieku sporta dienas, dzimšanas dienas vai lieliski atpūstos ar klasesbiedriem un draugiem.
Tagad peintbols ir izveidots gan jauniešiem, gan pašiem mazākajiem!

Komplektā ietilpst īpašs bērnu aprīkojums un speciālais apģērbs - mums ir pat ļoti maza izmēra kombinezoni.

Spēles laikā tiek stingri uzraudzīta drošība, un ir noteikumi, lai izvairītos no pārāk tuvu šaušanas un citu potenciāli bīstamu situāciju.
Kā arī viss mūsu aprīkojums - maskas, drēbes, markeri ir košās krāsās, tieši tā kā bērniem patīk!

Īpašais piedāvājums, un tikai pie mums!

Super bērnu komplekts ar peintbola markeri (Soft4kids). Vecums 6 - 13 gadi. Tikai 19€ Spēles komplektā ir iekļauts viss (cimdi, veste, spēles kombinezons, peintbola markers FIELD BLASTER 0.50 CAL, neierobežots bumbiņu skaits ) + oriģināla dāvana jubilāram (Militārais žetons ar Jugland logo) + bezmaksas Piknika vieta pie upes ar lielu galdu un soliem zem nojumes! Spēles ilgums ir 2 stundas.

Šim komplektam tiek izmantotas jaunākās paaudzes īpašos markerus (Paintball Soft4kids) - FIELD BLASTER 0.50 CAL, kas ir vieglāki, šauj mazāka kalibra bumbiņas un to ātrums ir 2–2,5 reizes lēnāks nekā parastajiem peintbola markers. Maksimālā enerģija 0,5 J, klasificēti kā rotaļlieta saskaņā ar ES Rotaļlietu direktīvu. Tāpēc, kad bumbiņa trāpa bērnam, viņš gandrīz vispār nejūt trieciena spēku. Nav nepatīkamu sajūtu kā arī nepaliek nekādu zilumu! Taču adrenalīna sajūtas spēlējot šo peintbolu tāpat ir jūtamas.

Ballītes komplekts bērniem un pusaudžiem (Peintbols soft). Vecums 10 - 15 gadi. 18€ Spēles komplektā ir iekļauts viss ( cimdi, veste, spēles kombinezons, peintbola markers 0.50 CAL, 200 bumbiņas katram spēlētājam ) + oriģināla dāvana jubilāram (Militārais žetons ar Jugland logo) + bezmaksas Piknika vieta pie upes ar lielu galdu un soliem zem nojumes! Spēles ilgums ir 2 stundas.

Šajā kompektā izmantojam markerus Tippmann FT-50 (Paintball Soft), kas šauj ar mazāka kalibra un vieglākam bumbiņam nekā parastajiem peintbola markeriem.

Droši rakstiet, vai zvaniet 27821000 un piesakiet savus bērnus superīgajai izklaidei pie mums.