PEINTBOLS BĒRNIEM UN SKOLĒNIEM

Pēdējā laikā Peintbola Parks kļuvis par populāru vietu, kur organizēt skolnieku sporta dienas, dzimšanas dienas vai lieliski atpūstos ar klasesbiedriem un draugiem. Tagad peintbols ir izveidots arī pašiem mazākajiem!

Bērnu spēlēm mēs izmantojam jaunās paaudzes īpašos ieročus (Paintball Soft) - FIELD BLASTER 0.50 CAL. Šie ieroči ir vieglāki, šauj mazāka kalibra bumbiņas un to ātrums ir 2–2,5 reizes lēnāks nekā parastajiem peintbola ieročiem. Maksimālā enerģija 0,5 J, klasificēti kā rotaļlieta saskaņā ar ES Rotaļlietu direktīvu. Tāpēc, kad bumbiņa trāpa bērnam, viņš gandrīz vispār nejūt trieciena spēku. Nav nepatīkamu sajūtu kā arī nepaliek nekādu zilumu! Taču adrenalīna sajūtas spēlējot šo peintbolu tāpat ir jūtamas. Īpašais piedāvājums, un tikai pie mums!

Super bērnu komplekts ar peintbola Blasteri (Paintball Soft) - viss iekļauts un neierobežots skaits bumbiņu!!!!

Šobrīd tikai 19€ no spēlētāja! Ar neierobežotu bumbiņu skaitu katram spēlētājam!!! Spēles ilgums ir 2 stundas.

Kā arī oriģināla dāvana jubilāram (Militārais žetons ar Jugland logo) un bezmaksas Piknika vieta pie upes ar lielu galdu un soliem zem nojumes!

Bērniem un pusaudžiem no 6 līdz 13 gadu vecumam. Spēles komplektā ir iekļauts viss! Jums nav jādomā par papildus izmaksām, piem., papildus bumbiņām. Komplektā ietilpst īpašs bērnu aprīkojums un speciālais apģērbs - mums ir pat ļoti maza izmēra kombinezoni. Kā arī viss mūsu aprīkojums - maskas, drēbes, ieroči ir košās krāsās, tieši tā kā bērniem patīk!

Bērnu ballītes komplekts 10+ gadi ar oriģinālu dāvanu jubilāram (Militārais žetons ar Jugland logo) un bezmaksas Piknika vieta pie upes ar lielu galdu un soliem zem nojumes!

15€ (200 bumbiņas katram spēlētājam) 2h spēle Tādam spēlēm mēs izmantojam jaunus ieročus Tippmann FT-50 (Paintball Soft), šauj ar mazāka kalibra un vieglākam bumbiņam nekā parastajiem peintbola ieročiem. Tāpēc, kad bumbiņa trāpa bērnam, viņš gandrīz nejūt trieciena spēku. Nav nepatīkamu sajūtu kā arī nepaliek nekādu zilumu! Taču adrenalīna sajūtas spēlējot šo peintbolu tāpat ir jūtamas.

Droši rakstiet, vai zvaniet 27821000 un piesakiet savus bērnus superīgajai izklaidei pie mums.